2022.03.07
Rehabilitációs mentor, Érd

Rehabilitációs mentor munkakörbe keressük megváltozott munkaképességű csapattagunkat.

 Feladatok:

  • a rehabilitációs tanácsadóval együttműködve szervezi a rehabilitációs foglalkoztatást;
  • személyre szabott támogatást  biztosít a megváltozott munkaképességű munkavállalóknak, számukra igény szerint segítő szolgáltatásokat nyújt;
  • részt vesz az új munkavállalók kiválasztásában, kíséri a beillesztés folyamatát;
  • szükség esetén betanítást végez a telephelyeken;
  • jogszabály által előírt adminisztráció.

 Elvárások:

  • Humán-, szociális-, vagy társadalomtudományi területen szerzett diploma;
  • érvényes dokumentumok a megváltozott munkaképesség igazolására;
  • számítógép felhasználói szintű ismerete;
  • jó kommunikációs, empátiás képesség, támogató szemlélet;
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

 Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége támogató csapatban;
  • önállóságra, kreativitásra építő munkakörnyezet;
  • munkavégzés modern irodaházban, Érd központjában;
  • teljes-, vagy részmunkaidős foglalkoztatás lehetősége.

Az állásra közvetlenül jelentkezhet weboldalunkon keresztül, vagy önéletrajza megküldésével az oneletrajz@naf.hu e-mail címen.

További információt a +36 20 379 3881-es telefonszámon kérhet.

Egyéb Állásajánlatok
2022.01.24

Kedves Álláskeresők!

2021.11.19

Csomagoló-címkéző munkakörbe várjuk új munkatársaink jelentkezését.

2021.11.19

OK